Jedyna Polska grupa FB o L2! 2020! PONAD 900 AKTYWNYCH OSOB!

Donowanka

New member


Zapraszamy serdecznie do jedynej aktywnej POLSKIEJ grupy Lineage II

Szukasz graczy?

Chcesz milo spedzic czas?

Szukasz poradnikow?

Serwerow godnych uwagi?


 
Last edited:

Hao

New member
Jak serio jest Was tak wielu, to weźcie tam rzućcie ten serwerek na grupce. Warto zacząć :D
 

Ksionc

New member
ich jest wielu na papierze :) jednak gra na serwerze x1 :) to dla nich zbytnie wyzwanie.... bo adena za malo.. shoty za drogie :p i trzeba zaczac z postacia na 1 lvlu z brakami w eq.... do tego by miec przyzwoity start trzeba kombinowaz z questami .... tak wiec nie spodziewałbym sie naglego przyplywu ludzi na serwer bo rata nie jest x700 :p i aby grac trzeba robic cos wiecej poza pvp i pk :) no bo eq sie samo nie skrafci :p adena nie spadnie z ksiezyca a shoty sa drogie :)

Pozdrawiam.
 

Hao

New member
ich jest wielu na papierze :) jednak gra na serwerze x1 :) to dla nich zbytnie wyzwanie.... bo adena za malo.. shoty za drogie :p i trzeba zaczac z postacia na 1 lvlu z brakami w eq.... do tego by miec przyzwoity start trzeba kombinowaz z questami .... tak wiec nie spodziewałbym sie naglego przyplywu ludzi na serwer bo rata nie jest x700 :p i aby grac trzeba robic cos wiecej poza pvp i pk :) no bo eq sie samo nie skrafci :p adena nie spadnie z ksiezyca a shoty sa drogie :)

Pozdrawiam.
Oj uwierz mi, że jest więcej osób niż myślisz, które taka gra interesuje. Ludzie po prostu nie chcą marnować czasu zainwestowanego w Reborna, dlatego tu nie przychodzą za bardzo. Sam mam tam jakieś seciki porobione i postacie 50+, może to nie dużo ale to zawsze dziesiątki godzin zmarnowane przed kompem. :) Myślę, że to kwestia czasu, jakby pojawił się jakiś lider chcący założyć klan to na pewno przyciągnąłby tutaj kilka osób, tego na ten moment brakuje
 

Ksionc

New member
ja nie jestem liderem. zawsze wolalem gre solo lub w malej grupie. czasy Abyssa x3 juz nie wroca :( bo ani ja nie mam takiego zaparcia i czasu (juz nie grywam po 40h non stop) ani ludzi tylu nie bedzie :p (niestety) przynajmniej tu wszystko jest ok. pliki i serwer sa stabilne. GM z którym miałem go czynienia jest Obrotny :p (Pozdrawiam) i jak juz wspomniałem ograniczenia sa rozsadne 2 postacie na PC :p (i jak juz wyzej wspomniałem nikt sie mnie nie czepia ze z dziewczyna i reszta rodziny gramy i kazdy chce miec swojego bufera:)

Pozdro.
 
  • Like
Reactions: Hao

Hao

New member
ja nie jestem liderem. zawsze wolalem gre solo lub w malej grupie. czasy Abyssa x3 juz nie wroca :( bo ani ja nie mam takiego zaparcia i czasu (juz nie grywam po 40h non stop) ani ludzi tylu nie bedzie :p (niestety) przynajmniej tu wszystko jest ok. pliki i serwer sa stabilne. GM z którym miałem go czynienia jest Obrotny :p (Pozdrawiam) i jak juz wspomniałem ograniczenia sa rozsadne 2 postacie na PC :p (i jak juz wyzej wspomniałem nikt sie mnie nie czepia ze z dziewczyna i reszta rodziny gramy i kazdy chce miec swojego bufera:)

Pozdro.
Również pozdrawiam, jak coś to pisz kiedyś in game Hemet (spoil) albo Hao ( prawdopodobnie będzie sws) to coś kiedyś popykamy. :)
 
Top