καλημερα

tzeve7

New member
καλημερα οποιος ελληνας ξεκινησει και χρειαστει καποια βοηθεια Pm elsien
 

kromachine

New member
καλημερα,σκεφτομαι να ξεκινησω τον σερβερ.υπαρχει καποιο ελληνικο κλαν?αν ναι λειπει καποιο κλασσ ωστε να ξερω τι να ρολαρο ?
 

gXT

New member
kalhspera paidia, tha mpo for fun - gia kana xalaro old school party ta vradia ktlp. 3 atoma - single char opos palia , wc/da/wlock
 
Last edited:

gXT

New member
nai file kalhmera kalhmera, pm sanity in game. paizoune edw k 22 meres (14 egw) an s resei kati xalaro se filiko perivalon coop/rb/wars eisai sto sosto section.
 

ScaryFace

New member
Καλησπέρα και από εμένα, παίζω μερικές μέρες τώρα, έχω έναν dark wizard 22lvl και ενα S oracle 21.
Είμαι μια εγώ στην αναζήτηση για clan, logaro σχεδόν κάθε μέρα μετά της 7:00 και μέχρι της 11, 12 το πολύ λόγο περιορισμένου χρόνου ( καταλαβαίνετε οι περισσότεροι τη εννοώ) θα ήμουν πολύ χαρούμενος εάν είχα μια ελληνική clan να μιλάμε και βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
 

BlackStar

New member
Φίλε αυτή την στιγμή έχω σταματήσει να παίζω προσωρινά μέχρι ο admin να αρχίσει το advertisment και να βάλει vote system.

Έχω επικοινωνήσει μαζί του και του έχω προσφέρει λύση. Έχω φτάσει 40lvl και περιμένω μέχρι να δω action από αυτόν.

Υπάρχουν 2 clan στο server, οι outbreak που είναι ξένοι και οι heartbreakers όπου είμαστε αρκετοί Έλληνες αλλά τις τελευταίες μέρες έχει πέσει το activity. Μπορείς να βρεις τα ονόματα στο recruitment του forum.
 
Top